Shijoni bukurinë natyrore dhe gatimet e shijshme!

Pylli i Levanit, një oaz gatimi midis pemëve dhe kodrave

Pylli i Levanit, një restorant i jashtëzakonshëm nën hijen e pyllit. Ketu ofrojme gatime tradicionale dhe mesdhetare me nje sherbim te shkelqyer.

Kendi i lojrave

Me një koleksion të gjerë të lojrave të krijuara me kujdes dhe me një dizajn të veçantë për fëmijët, ky destinacion ofron një përvojë të mrekullueshme të argëtimit për të vegjël. Ambienti është i përshtatshëm për të siguruar që fëmijët të kenë një kohë të shkëlqyer dhe të këndshme.Ambienti perfekt larg qytetit dhe zhurmave per te argetuar femijet tuaj

Parku i lojrave
Parku i lojrave

Festoni momentet tuaja magjike

Restoranti ynë "Pylli i Levanit" është një vend i magjepsur për të krijuar kujtimet më të ëmbla për datelindjet, dasmat dhe çdo moment të rëndësishëm në jetën tuaj. Ambienti i jashtëm i frymëzuar nga natyra ofron një atmosferë të veçantë për të festuar dhe përjetuar emocionet më të bukura të jetës.

Për datelindjet, kjo është një zgjidhje e përsosur për të festuar ditëlindjet tuaja ose të dashurëve tuaj. Kuzhina e avancuar shërben pjatat më të shijshme dhe personeli i stafit të kualifikuar siguron që festa juaj të jetë e paharrueshme.

Kur bëhet fjalë për dasmat, "Pylli i Levanit" është një destinacion i mrekullueshëm për të ndarë këtë moment të veçantë me miqtë dhe familjen tuaj. Ambjenti i rehatshëm dhe i kujdesur i lokalit bën që kjo dite të jetë një ngjarje e ëmbël dhe e mbajtur mend gjithmonë.

Ambienti Festiv
Ambienti Festiv

Qendroni ne Hotelin tone

Përfitoni nga udhëtimi juaj ne Pyllin e Levanit dhe eksploroni bukurinë e natyrës ndërsa shijoni shijet e ndryshme të kuzhinës së restorantit tone. Dhomat e këtij hoteli të veçantë në mes të pyllit ju japin mundësinë për të krijuar kujtimet më të bukura të qëndrimit tuaj në këtë oaz natyror.

Rezervo nje tavoline

Kërkoni tani një rezervim dhe shijoni një përvojë të pazakontë mes natyrës së qetë. Harmonia e kuzhinës sonë dhe bukuria e mjedisit do t'ju bëjnë të ndani momente të veçanta nën hijen e pyllit. Ju mirëpresim me kënaqësi! 🌿🍽️