Hoteli

Ne jemi krenar për të ofruar një përvojë të mahnitshme akomodimi për mysafirët tanë. Hotelin tonë e gjeni në mes të bukurisë natyrore të pyllit të Levanit, ku jemi angazhuar për t'ju ofruar qëndrimin më të këndshëm dhe relaksues.

Ofrojmë disa dhoma të rehatshme dhe të mira për tu zgjedhur, të pajisura me kujdes dhe me çmime shumë të mira. Dalloni ndjenjën e qetësisë dhe rehatise, duke shijuar pamjen e mahnitshme të natyrës përreth.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar një udhëtim aventuror në pyll, pushime romantike apo thjesht qëndrimin larg zhurmës së qytetit, hoteli ynë është zgjedhja e duhur për ju. Na rezervoni tani dhe na jepni mundësinë të ju pranojmë me ngrohtësi dhe mikpritje të veçantë në këtë oaz të qetë dhe të këndshëm të Pylli i Levanit. Presim me padurim të ju shohim këtu! 🌳🏨

Rezervo dhomen tuaj

Kontaktoni recepsionin per te rezervuar nje dhome tek "Pylli i Levanit"