Restoranti

Ne jemi një restorant i veçantë dhe krenar që ofrojmë një përvojë kulinare autentike me ushqime tradicionale dhe të freskëta, të kultivuara me kujdes dhe pastruar biologjikisht. Vendndodhja jonë e mrekullueshme midis pyllit të Levanit na bën tërheqës për dashamirët e natyrës dhe kërkuesit e një ambienti të qetë dhe të shijshëm.

Shije të shkëlqyeshme dhe përvojë e jashtëzakonshme presin për ju nën hijen e pyllit të Levanit. Ushqimet tona të përgatitura me dashuri dhe përmbajtja bio e produkteve tona do t'ju ofrojnë një përvojë të paharrueshme kulinare. Ne jemi përkushtuar për të sjellë në tryezën tuaj aromën autentike dhe mahnitjen e kuzhinës tradicionale shqiptare.

Na vizitoni në "Pylli i Levanit" për të shijuar momente të veçanta në një oaz të vërtetë të ushqimeve të shijshme dhe të natyrës. Na kënaqet të ju shërbejmë dhe t'ju ndihmojmë të krijuani kujtimet më të bukura kulinare. Jeni të mirëpritur për të na u bashkuar në këtë rrugëtim të mrekullueshëm kulinar! 🌿🍽️

Rezervo nje tavoline

Rezervimi i një tavoline paraprakisht do të thotë më pak pritje. Grupet me 8 persona ose më shumë duhet të rezervojnë me parët.